www licznik
Opinie FAQ Linki Kontakt

 rzooff 

Jeśli chcesz zabrać się za muzykę trochę poważniej, poszerzyć horyzonty,
czujesz, że stoisz w miejcu, a może po prostu chcesz uporządkować
swoją wiedzę, to trafiłeś we właściwe miejsce.
więcej...

Opinie o kursach muzycznych

Ponieważ "rzooff kurs" funkcjonuje nieprzerwanie już od 2002 roku, opinie tych, którzy brali udział w tej formie nauki muzyki można znaleźć w sieci bez trudu, co oczywiście polecam. Oto kilka z nich:

"Polecam.
Kurs jest swietny - nauczyciel (rzooff) wymagający ale wyrozumiały.
Jezeli popracujesz nad materiałem, będziesz zadowolony z postępów."

źródło*: http://www.grunge-forum.com/topics99/nauka-gry-na-gitarze-przez-internet-vt2261.htm

"Od siebie polecę najlepszy znany mi, czyli kurs Rzooffa.
http://rzooff.4me.pl/
Zarówno na info na stronie, jak i płatny kurs (który kosztuje grosze w porównaniu z tym, co oferuje)."

źródło*: http://forum.magazyngitarzysta.pl/viewtopic.php?f=7&t=34081

"Forma kursu i to jeszcze z batem nad grzbietem (nie odrobisz zadania nie dostaniesz nowej lekcji) działa motywująco. Co mogę powiedzieć jeszcze, to że żaden póki co materiał w sieci nie wyjaśnił mi tych zagadnień tak jak Rzooff."

źródło*: http://forum-gitara.pl/topic/5208-rzoof-kurs1/

"Dla wszystkich chcących myśleć trochę poważniej o gitarze ale i całej teorii harmonii polecam kurs rzooffa. Zresztą obecnie to chyba wstyd nie znać tego Pana. Zapisy na kurs "za moich czasów" były katastrofalnie długie ale nawet przez minutę się tego nie żałuje. Wiedzą muzyczna wzrasta o 100% już po kilku lekcjach a możliwość jammowania do podkładów bardzo urozmaica myślenie o muzyce jak i samą technikę."

źródło*: http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=129462&page=8

Także o kursie basowym:

"Jeśli chodzi o fajny kurs, to polecam gościa o ksywie Rzoof - http://www.rzooff.republika.pl/
fajny kurs, mówiący nie tylko o tym, że gitara/bas fajnym instrumentem jest, ale też dający solidną dawkę wiedzy muzycznej, której w pewnym momencie zaczyna brakować przy klasycznym samouctwie (wiem z własnego podwórka)."

źródło*: http://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/gitara-basowa/nauka-dla-laikow,200968/

"Polecam tez! Rewelacyjna sprawa - tylko trzeba byc sumiennym czlowiekiem i wszystko robic na biezaco. Ale naprawde duzo sie nauczylem, cholernie duzo, chociaz nie ukonczylem kursu z braku czasu i sprawami zwiazanymi z zespolem to bylo warto spedzic przy tym kazda wolna chwile :) Material robi sie od samiutkich podstaw az do mega trudnych rzeczy, wszystko po kolei, tlumaczone lopatologicznie, dodatkowo tresci wspomagane obrazkami.
(...)
Rzooff miał do mnie Naprawdę wiele cierpliwości, czasami sam się zastanawiałem jak ON ze mną mógł jeszcze wytrzymać. Ten kurs nie jest typowo html-owy, co mogę dodać.... czuć taką "więź" między uczniem a nauczycielem, podchodzi do każdego osobno, odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości. Człowiek Z PASJĄ pragnący przekazać część wiedzy jaką sam posiadł."

źródło*: https://www.basoofka.net/node/752-kurs-rzooffa

Na koniec jeszcze kilka cytatów z maili jakie dostałem od kursantów:

"Dzieki za kurs!
Tematyka jest bardzo muzycznie trafiona. :) Kurs porusza kwestie harmonii, jedne z najtrudniejszych teoretycznie i praktycznie i porusza je, co najwazniejsze, w sposob przystepny dla kazdego. A przeciez harmonia, taka na serio, nawet w szkolach muzycznych pojawia sie w duzo wyzszych klasach. Twoja pomoc byla zawsze na miejscu i 'belfersko' skuteczna :)"

Koniec kursu... aż łezka się w oku kręci ;)
Daję sobie trochę czasu na porządne "przetrawienie" materiału i zapisuję na kurs nr 2, tak więc Maćku jeszcze Cię trochę pognębię w najbliższej przyszłości..."

Chciałem Ci bardzo podziękować za ten kurs. Szkoda, że już się skończył bo teraz nie będę miał na co czekać w czwartki:( Mimo, że nierzadko miałem problemy ze zrozumieniem, bardzo się cieszę, że podjąłem się tego kursu. Widzę u siebie znaczną poprawę, o ile nie kolosalną. Wiem, że przede mną jeszcze bardzo długa droga, ale zawsze będę Ci zawdzięczał to, że to właśnie Ty nauczyłeś mnie podstaw. Być może w przyszłości zapiszę się na II część, ale póki co w wakacje zrobię sobię generalną powtórkę. Jeszcze raz SERDECZNE DZIEKI!!"

Hehe, szybko zleciały te cztery miesiące :-). Ciężko siadać w czwartek do kompa bez świadomości, że trzeba jakieś ćwiczenie wykonać - człowiek zdążył wpaść już w pewien tryb pracy :-). Dlatego chciałbym zdecydować się na Twój drugi kurs, ten o harmonii jazzowej. Twoje materiały są po prostu świetne i - mówiąc szczerze - żaden inny podobny internetowy kurs nie dał mi tego, co Twój (a troszkę tego już przekopałem...)."

* Gdyby któryś z linków do źródła nie działał - bardzo proszę o informację: rzooff@4me.pl