www licznik
Opinie FAQ Linki Kontakt

 rzooff 

Jeśli chcesz zabrać się za muzykę trochę poważniej, poszerzyć horyzonty,
czujesz, że stoisz w miejcu, a może po prostu chcesz uporządkować
swoją wiedzę, to trafiłeś we właściwe miejsce.
więcej...

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki trzeba spełnić by wziąć udział w kursie / odczytać materiały?

Jeśli chodzi o stronę techniczną, wystarczy dostęp do internetu i własna skrzynka email. Jedyna dodatkowa sprawa to możliwość rozpakowania standardowych plików zip.
W zakresie merytorycznym, poza kursem 2, jedynym wymaganiem jest posiadanie chęci, czasu i instrumentu.
Natomiast ze strony ludzkiej, jedynym warunkiem jest obietnica niepowielania materiałów kursowych w żaden sposób.

Czy jest różnica czy posiada się gitarę elektryczną czy akustyczną?

Nie ma to żadnego znaczenia. Wszystko można zagrać na dowolnym typie gitary i nie tylko gitary. Kurs 1 ukończyło kilku klawiszowców, a nawet saksofoniści, skrzypaczka i trębacz :)

Dlaczego twoje kursy nie są darmowe?

Dlatego, że to są prawdziwe kursy, które są faktycznie prowadzone i wymagają z mojej strony konkretnej ilości czasu by sprawdzać prace domowe, podpowiadać w razie tym, którzy mają kłopoty i odpowiadać na pytania.

Dlaczego na kursach są limity miejsc? Nie chcesz więcej zarobić?

Oczywiście fajnie jest zarobić, ale nie to jest celem prowadzenia tych kursów. Nie jestem w stanie sumiennie zająć się większą ilością osób na raz. A nie chcę ani robić tego byle jak ani sprzedawać same materiały, które w 90% przypadków trafią tylko na wirtualną półkę...

Czy jeśli odpowiem źle na ćwiczenie to wylecę z kursu?

Absolutnie nie! Tu nie chodzi o to, by odpowiedzi były dobre, ale żebyście się nauczyli tego, co jest materiałach kursowych. Więc w razie problemów udzielam dodatkowych wyjaśnień i naprowadzam na właściwy trop - do skutku.
Oczywiście w takiej sytuacji termin zaliczenia pracy domowej automatycznie się przedłuża.

Kiedy następuje skreślenie z listy kursu??

Z listy skreślam wyłącznie w przypadkach, gdy ktoś bez uprzedzenia nie daje znaku życia przez czas dłuższy niż dwa tygodnie. Jeśli ktoś mnie wcześniej uprzedzi o przerwie w kontakcie to niezależnie od jej długości ani powodów nie ma z tym żadnego problemu.

Czy jeśli wylecę z kursu, to wyślesz mi resztę materiałów? Przecież zapłaciłem za cały kurs...

Zapłaciłeś za udział w kursie, a nie za materiały. Aby dostać komplet lekcji, trzeba zaliczyć wszystkie ćwiczenia domowe. Innej opcji nie ma. Uważam, że to jest niezbędna i uczciwa motywacja do nauki, która dobrze sprawdza się w praktyce.

Lekcja nie chodzi u mnie jak należy, tzn. w miejscach gdzie powinny pokazywać się ikony lub połączenia do plików dźwiękowych są tylko puste miejsca?

Prawie na pewno rozpakowałeś lekcje nie tak jak prosiłem. Pamiętaj żeby robić to przy pomocy opcji "extract to here", a nie wyciągając pliki z okienka Zipa. Inaczej znika folder na załączniki, wszystkie pliki lądują w jednym "worku" i efekt jest taki jak opisałeś - linki do obrazków i plików trafiają do nikąd... U mnie wygląda to tak, że klikam na pliku Zip prawym klawiszem i z rozwijanego menu wybieram właśnie 'Extract to here' i wszystko się ładnie rozpakowuje.

Masz inne pytanie? Napisz!